سایه بان انتخابات احمدی نژاد اصولگرایان احمدی نژاد

سایه بان: انتخابات احمدی نژاد اصولگرایان احمدی نژاد ستاد انتخابات انتخابات ریاست جمهوری 96 اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی شهردار را از میان معاونانم گزینش کنید ، مرا عزل نکردید که لشکر کشی کنم

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: من ادعا می‌کنم کارنامه ۷ ماهه ما کاملا قابل دفاع است و با هیچ هفت ماه و نیم قبلی قابل قیاس نیست. 

شهردار را از میان معاونانم گزینش کنید ، مرا عزل نکردید که لشکر کشی کنم

مرا عزل نکردید که لشکر کشی کنم/شهردار را از میان معاونانم گزینش کنید

عبارات مهم : ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: من ادعا می کنم کارنامه ۷ ماهه ما کاملا قابل دفاع است و با هیچ هفت ماه و نیم قبلی قابل قیاس نیست.

به گزارش فارس،در شروع بررسی استعفا محسن هاشمی، خطاب به شهردار تهران:آقای نجفی علی رغم میل به استعفا جهت توضیحات مورد نیاز به پشت تیریبون تشریف بیاورید.

محمد علی نجفی همچنین در جلسه بررسی استعفایش از شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به شوخی شهربانو امانی مبنی بر اینکه امروز لشکر کشی کرده اید،گفت: این لشگر کشی جهت زمانی بوده که شورا شهردار را عزل کند ولی الان برعکس شده است است و خود مدیران لطف کردند و آمدند.

شهردار را از میان معاونانم گزینش کنید ، مرا عزل نکردید که لشکر کشی کنم

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: هنگامی که مهمترین خبر روز می شود بدهی 14 میلیون تومانی شورا جهت سفره هفت سین و آن را در برابر بدهی 52 هزار میلیاردی شهرداری قرار دهیم متوجه خیلی از مسایل می شویم .

نجفی گفت: من ادعا می کنم کارنامه 7 ماهه ما کاملا قابل دفاع است و با هیچ هفت ماه و نیم قبلی قابل قیاس نیست.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: من ادعا می‌کنم کارنامه ۷ ماهه ما کاملا قابل دفاع است و با هیچ هفت ماه و نیم قبلی قابل قیاس نیست. 

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بودجه شهرداری ضعف اساسی داشت. واقعا وجود تیم کمیسیون برنامه و بودجه شورا باعث شد عالی ترین نحو اجرا شود.

وی گفت: ما 95 درصد تحقق بودجه در 6 ماهه دوم داشتیم. جهت بودجه سال 95، پنج هزار میلیارد وام گرفتند تا بودجه محقق شود و شما با تحقق بودجه ما قیاس کنید.

به اعتقاد شهردار تهران، ما کارنامه قابل قبولی داریم و اگر کسانی مدعی هستند حاضریم به بحث بنشینیم.

شهردار را از میان معاونانم گزینش کنید ، مرا عزل نکردید که لشکر کشی کنم

نجفی گفت: بالاخره اینقدر زدند تا یکی به نشانه خورد.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: پش گویی های پیغمبرگونه بعضی در مورد بیماری من درست از آب نیامد. واقعیت این است که هنگامی که مسئولیت شهرداری را قبول کردم مریض نبودم ، پیشگویان خوشحال نباشند بیماری فعلی من تازه هست. یک ماه و نیم است برمن عارض شده است و درمان آن انرژی می گیرید و دیگر انرژی مورد نیاز جهت رتق و فتق امور شهرداری نیست. اقتضای جسمی بنده ایجاب می کند این مسئولیت را به دیگری واگذار کنم.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: من ادعا می‌کنم کارنامه ۷ ماهه ما کاملا قابل دفاع است و با هیچ هفت ماه و نیم قبلی قابل قیاس نیست. 

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: ادامه این اوضاع به شورا هم لطمه وارد می کند از میان معاونان من کسانی هستند که شایسته شهردار شدن را دارند.

وی بیان کرد: در این مورد خاص واقعاً خواهش می کنم شرایطی فراهم نشود که من را در معذوریت اخلاقی قبول نظر شورا و قبول واقعیت از طرف دیگر قرار دهند و فکر می کنم بهتر است با هر مکانیزه که دوستان صلاح می داند ظرف چند روز آینده یک حرف از شورا و شهرداری خارج شده است و حرف ما 22 نفر یکی باشد و همه قبول کنیم که انشاءالله فرد تازه این مسئولیت را عهده دار شد.

شهردار را از میان معاونانم گزینش کنید ، مرا عزل نکردید که لشکر کشی کنم

نجفی گفت: من از سال 58 نخستین حکمی که گرفتم از مرحوم شهید چمران بوده به عنوان مشاور ایشان در حالی که خیلی کم سن و سال بودم به هر حال یک پست اجرایی واقعی بوده و ایشان شدند وزیر دفاع و من در سن 27 سالگی مشاور ایشان در پرسشها امور فرهنگی و اجتماعی.

وی ادامه داد: از سال 58 تا به امروز که 97 است 39 سال من در پست های متفاوت مدیریت کشور واقعا در توانم بوده و کارها را به انجام رساندم و فکر می کنم الان این حق را دوستان جهت من قائل شوند که جهت مدت چند ماهه به خودم بپردازم و با این بیماری در واقع به مبارزه برخیزم.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: از اول اردیبهشت ماه که قرار است خوابیدن شوم و مراحل جدی بیماری به انجام برسد خواهش می کنم که سمت را کوتاه کردم.

وی با اشاره به استعفای قبلی خود گفت:یکبار استعفا دادیم ولی آن استعفا بلندتر بود و خواهش کردیم.مهندس هاشمی آن را برگردانند و این را خدمتشان عرضه کردم.

وی متن استعفایش را به شرح زیر قرائت کرد: برادر گرامی جناب آقای مهندس هاشمی مدیر محترم شورای اسلامی تهران، ری و شمیرانات.

با تقدیم سلام جنابعالی و اعضای محترم شورای شهر می دانید من با احساس وظیفه جهت خدمت به همشهریان عزیزم مسئولیت شهرداری را پذیرفتم و در این مدت کوتاه مدیریتم جهت مبارزه با پول فساد و انجام برنامه ها برمبنای خرد و تدبیر انصاف و عدالت و ساماندهی امور شهرداری و شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از هیچ کوششی فروگذار نکردم و در پیشگاه خداوند تبارک و تعالی و مردم شریف پایتخت کشور عزیزمان ایران سربلند باشم.اکنون که شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از بخش مهمی از تنگناها و پرسشها عبور کرده و راه حل هایی جهت چالش ها و کمبودها آینده نگری و تدبیر گشته است متأسفانه عارض شدن بیماری جدیدی که درمان آن طولانی است و مسلماً بخشی از انرژی و توان من را تحلیل خواهد برد امکان ادامه خدمت اینجانب را منتفی ساخته است.

بیم آن می رود که در صورت استمرار این وضع زحمات و دستاوردهای قبلی از بین برود و به مدیریت شهر و ادامه آن لطمات جدی وارد آید و لذا از اعضای محترم شورای شهر که به اتفاق آرا مسئولیت اداره شهر را به من محول نمودند استدعا دارم جهت حفظ مصلحت شهر و مردم نجیب پایتخت کشور عزیزمان ایران عذر من را بپذیرند.

دوستان عزیز شورا می دانند که من بدون کمترین تعلل و سستی و تردید و به اصلاح سیستمی فسادآلود همه مشکل ها و توهین ها و تهمت ها را پذیرفتم و دم برنیاوردم و هم اکنون نیز بر آن مواضع ایستادم و تا وقت تعیین فرد جانشین با همه توان به کار خود ادامه خواهم داد. این حرف بر ای 23 اسفند بوده است که الان خیلی از آن گذشته است.

در عین حال توقع دارم که شورای محترم وقت معالجه به موقع را جهت بنده فراهم کنند از پیشگاه ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران و به خاص همشهریان عزیز طلب بخشش و دعای خیر دارم و امیدوارم با لطف و بزرگواری خود به تقصیرها و قصورهای بنده به دیده اغماض بنگرند و البته داوری نهایی با خداست و عالی ترین داورهاست.

واژه های کلیدی: ایران | استعفا | شهردار | بیماری | شهرداری | شهردار تهران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs