سایه بان انتخابات احمدی نژاد اصولگرایان احمدی نژاد

سایه بان: انتخابات احمدی نژاد اصولگرایان احمدی نژاد ستاد انتخابات انتخابات ریاست جمهوری 96 اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تحول رونالدو در سال ۲۰۱۸

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، تا هفته دوازدهم لالیگا (۱۸ نوامبر) کریستیانو رونالدو تنها یک گل به ثمر رسانده بود. این آماری عجیب جهت مهاجم رئال مادرید بود،

تحول رونالدو در سال ۲۰۱۸

تحول رونالدو در سال ۲۰۱۸

عبارات مهم : ستاره

مهاجم رئال مادرید در سال ۲۰۱۸ سومین گلزن برتر قاره اروپا محسوب می شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، تا هفته دوازدهم لالیگا (۱۸ نوامبر) کریستیانو رونالدو تنها یک گل به ثمر رسانده بود. این آماری عجیب جهت مهاجم رئال مادرید بود، در حالی که در لیگ قهرمانان اروپا آمار خوبش را حفظ کرده بود و شش گل به ثمر رسانده بود، کسی شرایط ستاره پرتغالی را در لالیگا درک نمی کرد.

این آمار بد اکنون در سال ۲۰۱۸ دیده نمی شود و به نظر می رسد کابوس رونالدو به آخر رسیده هست. او در سال تازه آمارش را اصلاح بخشید و توانست در بازی های رسمی ۱۰ گل به ثمر برساند. ستاره پرتغالی در بین شش لیگ برتر اروپایی ( اسپانیا، انگلیس، ایتالیا، آلمان، فرانسه و پرتغال) در رتبه سوم واقع شده است است و تنها نیمار و سرخیو آگوئرو با ۱۲ گل بالاتر از او جای دارند.

تحول رونالدو در سال ۲۰۱۸

هدف نخست رونالدو در سال تازه بهبودی شرایطش در لالیگا بود. مهاجم مادرید در پنج بازی آخرش هشت گل به ثمر رساند و برابر رئال سوسیداد هت تریک کرد. او برابر پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا نیز دبل کرد.

زین الدین زیدان پیش از سفر به بنیتو ویامارین (ورزشگاه آلاوس، حریف شنبه رئال مادرید در هفته بیست و پنجم لالیگا) راجع به ستاره تیمش گفت : هرگز نباید به رونالدو شک کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، تا هفته دوازدهم لالیگا (۱۸ نوامبر) کریستیانو رونالدو تنها یک گل به ثمر رسانده بود. این آماری عجیب جهت مهاجم رئال مادرید بود،

گل های مهاجم پرتغالی در سال تازه باعث شده است شرایطش در میان برترین گلزنان سال ۲۰۱۸ بهتر شود. او سه گل زیاد از لیونل مسی به ثمر رسانده است و با لوییس سوارس، روبرت لواندوفسکی و گونسالو ایگواین به ترتیب یک و دو گل اختلاف دارد. او همچنین از عالی ترین گلزن کالچو یعنی ایموبیله (۹ گل) بالاتر است و بیش از باس داست ( اسپورتینگ پرتغال) و جوناس (بنفیکا) در پرتغال گلزنی کرده است.

رونالدو در سال ۲۰۱۸ مانند سال ۲۰۱۷ در میان برترین گلزنان قرار دارد. او پارسال ۵۳ گل به ثمر رساند و تا وقت ال کلاسیکو (۲۳ دسامبر) با مسی برابر بود که مهاجم آرژانتینی یک گل در آن بازی به ثمر رساند و توانست ۵۴ گله شود.

با این حال هری کین از باکسینگ دی بهره برد و از دو ستاره دنیا پیشی گرفت. مهاجم تاتنهام در سال ۲۰۱۷ توانست ۵۶ گل به ثمر برساند و به سلطه رونالدو (۲۰۱۵ و ۲۰۱۴، ۲۰۱۲ ، ۲۰۱۱) و مسی (۲۰۱۶ و ۲۰۱۲، ۲۰۱۰) که از سال ۲۰۱۰ شروع شده است بود آخر دهد.

تحول رونالدو در سال ۲۰۱۸

واژه های کلیدی: ستاره | لالیگا | پرتغال | پرتغال | رونالدو | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs